Int ne. #169199
Příležitost k nákupu
Eura Mobil 770 EB
Tato aukce skončila (so 04. 04. 2026 9:44)
Dostupnost: 28. April 2026
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 770 EB |
| Prvotní registrace | 08/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 114.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.500 kg |
| Délka v mm | 8.290 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Běžné známky opotřebení po 9 letech používání.
Mřížka chladiče byla přelakována na černo profesionálním autolakýrníkem.
Několik mírných trhlinek na plastovém vnějším obložení okrajů karoserie.
Umístění
Německo, Velpke
POSTCODE: 38458
Vzdálenost:
... km
Int ne. #169199
Příležitost k nákupu
Eura Mobil 770 EB
Tato aukce skončila (so 04. 04. 2026 9:44)
Dostupnost: 28. April 2026
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.