Int ne. #177594
Aktivní
Eura Mobil A690
Načítání ...
(st 01. 04. 2026 10:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A690 |
| Prvotní registrace | 04/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 127.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Dlaždice je bohužel rozbitá. Dlaždice tam je, ale nelze ji odstranit.
Umístění
Polsko, Sarbsk
POSTCODE: 84352
Vzdálenost:
... km
Int ne. #177594
Aktivní
Eura Mobil A690
Načítání ...
(st 01. 04. 2026 10:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.