Int ne. #221147
Aktivní
Eura Mobil C692FB
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 13:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | C692FB |
| Prvotní registrace | 08/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 235.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Kirchlinteln
POSTCODE: 27308
Vzdálenost:
... km
Int ne. #221147
Aktivní
Eura Mobil C692FB
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 13:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.