Int ne. #164494
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil Contura 716 EB
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Contura 716 EB |
| Prvotní registrace | 08/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 39.500 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2143 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.300 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
běžné známky používání
- malé promáčkliny na deskách postele
Poškození
Umístění
Německo, Insul
POSTCODE: 53520
Vzdálenost:
... km
Int ne. #164494
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil Contura 716 EB
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 9:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.