Int ne. #208787
Příležitost k nákupu
Eura Mobil FB 770
Tato aukce skončila (po 18. 05. 2026 10:14)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | FB 770 |
| Prvotní registrace | 04/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 248.000 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.000 kg |
| Délka v mm | 8.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX |
Obecný popis
Známé závady
Obytný vůz je starý 28 let a nese známky používání odpovídající jeho věku. Topení ohřívá vodu, bohužel ventilátor v topení nefunguje. Poškození po nehodě bylo opraveno, vozidlo je suché a v dubnu 2026 mu byla udělena nová technická prohlídka.
K dispozici je 7 míst na spaní. Další dotazy prosím na mail.
Umístění
Německo, 21039 Hamburg
POSTCODE: 21039
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208787
Příležitost k nákupu
Eura Mobil FB 770
Tato aukce skončila (po 18. 05. 2026 10:14)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.