Int ne. #108190
Aktivní
Eura Mobil Fiat
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 15:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Fiat |
| Prvotní registrace | 02/1992 |
| Počet ujetých kilometrů | 186.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Vadný tachometr, pravděpodobně přerušené lanko tachometru
Vadná deska s obvody ohřívače vody
Okno ve výklenku vlevo při silném dešti mírně netěsní.
Poškození
Umístění
Německo, Wedemark
POSTCODE: 30900
Vzdálenost:
... km
Int ne. #108190
Aktivní
Eura Mobil Fiat
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 15:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.