Int ne. #224770
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil I 635 LS
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | I 635 LS |
| Prvotní registrace | 04/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 122.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Peißenberg
POSTCODE: 82380
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224770
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil I 635 LS
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.