Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Integra Line 720 EB Automatik |
| Prvotní registrace | 03/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 87.800 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 6 |
| Environmentální odznak | 4 (zelená) |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.700 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Šířka v mm | 2.322 mm |
| Výška v mm | 2.880 mm |
| Identifikační číslo vozidla | ***************** |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | střední |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Stav druhé sady pneumatik (posouzení) | střední |
| ABS | |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Vyhřívané čelní sklo | |
| Asistent rozjezdu do kopce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Mlhové světlo | |
| Filtr částic | |
| Čalounění | Tkanina |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Kontrola tlaku v pneumatikách | |
| Světlomety | Denní světla |
| Posilovač řízení | |
| Parkovací ohřívač | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
2 opravená poškození po nehodě: opravený parkovací nárazník na straně spolujezdce. Byl opraven a nalakován a ve spodní části byl vyměněn malý plastový díl (viz přiložené foto). Obě opravy byly provedeny nezávisle na sobě specializovanými firmami. Na lakování je vystavena faktura na cca 400 €.
Plastový díl ve spodní části byl opraven jinou specializovanou firmou v souvislosti s 2. poškozením, které bylo na zadní spodní straně spolujezdce, neboť tyto díly jsou propojeny. Faktura existuje. 600 €.
Na posledních dvou fotografiích výše je vidět poškození PŘED opravou.
Poškození vodou bylo v horní části velkého střešního víka. Střešní poklop byl v rámci záruky výrobce odstraněn a znovu utěsněn certifikovanou firmou Eura Mobil.
Vozidlo právě prošlo aktuální zkouškou těsnosti a nebyly zjištěny žádné závady.
Skvrny od vody jsou sotva viditelné nebo již nejsou vidět.
Škrábance na straně řidiče ve spodní zadní části nebyly opravovány.
Velký střešní poklop byl opraven
.Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní