Int ne. #44137
Končí
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Konec aukce: čt 25. 07. 2024 14:05
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Profilia T 675 SB |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 10.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 6e |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| ABS | |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Asistent dálkových světel | |
| Sada hands-free | |
| Kožený volant | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Dešťový senzor | |
| Kontrola tlaku v pneumatikách | |
| Posilovač řízení | |
| Asistent pro udržování v jízdním pruhu | |
| Automatický start/stop | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Darmstadt
POSTCODE: 64285
Vzdálenost:
... km
Int ne. #44137
Končí
Eura Mobil Profilia T 675 SB
Konec aukce: čt 25. 07. 2024 14:05
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.