Int ne. #183477
Aktivní
Fendt L680 SKF
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 11:00)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Fendt |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | L680 SKF |
| Prvotní registrace | 03/1997 |
| Počet ujetých kilometrů | 140.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.040 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Döhlau
POSTCODE: 95182
Vzdálenost:
... km
Int ne. #183477
Aktivní
Fendt L680 SKF
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 11:00)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.