Int ne. #225101
Aktivní
Ford Ford Transit/Tourneo
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 10:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ford |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Ford Transit/Tourneo |
| Prvotní registrace | 09/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 279.850 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 63 kW (86 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 4.863 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
V případě zájmu bude předložen seznam závad z poslední hlavní kontroly 8/25.
Různé závady
Poškození
Umístění
Německo, Hamburger
POSTCODE: 22089
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225101
Aktivní
Ford Ford Transit/Tourneo
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 10:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.