Int ne. #224261
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Ford Hehn Mobil
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 11:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ford |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Hehn Mobil |
| Prvotní registrace | 10/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 76.500 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 63 kW (86 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2496 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.830 kg |
| Délka v mm | 5.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Rettenbach
POSTCODE: 89364
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224261
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Ford Hehn Mobil
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 11:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.