Int ne. #216782
Příležitost k nákupu
Ford Nugget Aufstelldach
Tato aukce skončila (pá 24. 04. 2026 13:40)
Dostupnost: 08. Juni 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ford |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Nugget Aufstelldach |
| Modell | Nugget Aufstelldach |
| Prvotní registrace | 01/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 25.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.150 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Koblenz
POSTCODE: 56072
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216782
Příležitost k nákupu
Ford Nugget Aufstelldach
Tato aukce skončila (pá 24. 04. 2026 13:40)
Dostupnost: 08. Juni 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.