Int ne. #217107
Aktivní
Ford Nugget Hochdach
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ford |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Nugget Hochdach |
| Modell | Nugget Hochdach |
| Prvotní registrace | 08/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 18.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.190 kg |
| Délka v mm | 5.120 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
mírná oděrka na levé přední straně
Poškození
Umístění
Německo, Weiden i.d. Oberpfalz
POSTCODE: 92637
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217107
Aktivní
Ford Nugget Hochdach
Načítání ...
(so 25. 04. 2026 9:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.