Int ne. #223685
Příležitost k nákupu
Ford Nugget Hochdach
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:14)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ford |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Nugget Hochdach |
| Modell | Nugget Hochdach |
| Prvotní registrace | 09/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 50.500 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.700 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Středový střešní poklop zavřený kvůli poruše motoru
Ale poklopy jsou těsné!
Umístění
Německo, Detmold
POSTCODE: 32758
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223685
Příležitost k nákupu
Ford Nugget Hochdach
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 15:14)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.