Int ne. #216847
Aktivní
Forster A 699 HB
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 16:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Forster |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | A |
| Modell | 699 HB |
| Prvotní registrace | 05/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 67.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Altmannstein
POSTCODE: 93336
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216847
Aktivní
Forster A 699 HB
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 16:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.