Int ne. #194760
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Forster T 699 VB
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 11:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Forster |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T |
| Modell | 699 VB |
| Prvotní registrace | 03/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 146.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Oprava praskliny na rohu zadního nárazníku (pouze plastové obložení)
Poškození
Umístění
Německo, Langenfeld
POSTCODE: 40764
Vzdálenost:
... km
Int ne. #194760
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Forster T 699 VB
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 11:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.