Int ne. #226428
Aktivní
Frankia 6700 ED
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 6700 ED |
| Prvotní registrace | 07/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 83.500 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2685 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.600 kg |
| Délka v mm | 6.780 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Ozvučení |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, 71720 Oberstenfeld
POSTCODE: 71720
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226428
Aktivní
Frankia 6700 ED
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.