Int ne. #224539
Aktivní
Frankia A700
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A700 |
| Prvotní registrace | 11/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 205.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.170 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Oststeinbek
POSTCODE: 22113
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224539
Aktivní
Frankia A700
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.