Int ne. #47846
Končí
Frankia Compact Class
Konec aukce: pá 27. 09. 2024 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Compact Class |
| Prvotní registrace | 10/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 128.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2148 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.880 kg |
| Délka v mm | 7.060 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| ABS | |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Asistent nouzového brzdění | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Posilovač řízení | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Známky používání
Umístění
Německo, Leipzig
POSTCODE: 04109
Vzdálenost:
... km
Int ne. #47846
Končí
Frankia Compact Class
Konec aukce: pá 27. 09. 2024 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.