Int ne. #224883
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Frankia Fiat Ducato 290
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Fiat Ducato 290 |
| Prvotní registrace | 10/1992 |
| Počet ujetých kilometrů | 145.232 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce |
Obecný popis
Známé závady
Škody způsobené krupobitím
Škody způsobené vodou v koupelně předchozím majitelem, opraveno
Poškození
Umístění
Německo, Talheim
POSTCODE: 78607
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224883
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Frankia Fiat Ducato 290
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.