Int ne. #213833
Aktivní
Frankia I 790 GD
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | I 790 GD |
| Prvotní registrace | 04/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 85.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.500 kg |
| Délka v mm | 7.855 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Mírné poškození zadní části ( vada )
Umístění
Německo, Maselheim
POSTCODE: 88437
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213833
Aktivní
Frankia I 790 GD
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 9:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.