Int ne. #224562
Aktivní
Frankia i600
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | i600 |
| Prvotní registrace | 11/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 130.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Řídicí jednotka nabíjení pro vadné pobřežní napájení
Malé poškození levého vnějšího povrchu
Ukazatel paliva kolísá v poslední čtvrtině roku
Umístění
Německo, Koblenz
POSTCODE: 56077
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224562
Aktivní
Frankia i600
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 10:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.