Int ne. #207505
Příležitost k nákupu
Frankia Vier persoons op L300
Tato aukce skončila (út 31. 03. 2026 13:53)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Frankia |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Vier persoons op L300 |
| Prvotní registrace | 02/1988 |
| Počet ujetých kilometrů | 140.000 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 55 kW (75 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1499 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Benzín |
| Licence Plate | Geldig NL |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Gaskachel werking onbekend
Umístění
Nizozemsko, Woensdrecht
POSTCODE: 4634
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207505
Příležitost k nákupu
Frankia Vier persoons op L300
Tato aukce skončila (út 31. 03. 2026 13:53)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.