Int ne. #225778
Aktivní
GiottiLine Siena 322
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 15:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | GiottiLine |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Siena 322 |
| Prvotní registrace | 03/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 30.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Wermelskirchen
POSTCODE: 42929
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225778
Aktivní
GiottiLine Siena 322
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 15:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.