Int ne. #223410
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
GiottiLine TherryT37
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 10:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | GiottiLine |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | TherryT37 |
| Prvotní registrace | 04/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 86.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 116 kW (158 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 58-pzz-7 |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.350 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Motor kap lakschade
Poškození
Umístění
Nizozemsko, Helmond
POSTCODE: 5705KC
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223410
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
GiottiLine TherryT37
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 10:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.