Int ne. #225486
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
GiottiLine Windy W58
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | GiottiLine |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Windy W58 |
| Prvotní registrace | 03/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 101.766 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.362 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vadná zadní kamera
Poškození vodou
Poškození
Umístění
Německo, Schulzendorf
POSTCODE: 15732
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225486
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
GiottiLine Windy W58
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.