Int ne. #221999
Rezervace
Globecar Campscout
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: 01. Juli 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Globecar |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Campscout |
| Modell | Campscout |
| Prvotní registrace | 03/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 23.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gablingen
POSTCODE: 86456
Vzdálenost:
... km
Int ne. #221999
Rezervace
Globecar Campscout
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: 01. Juli 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.