Int ne. #226506
Aktivní
Globecar Campscout
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 13:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Globecar |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Campscout |
| Modell | Unbekannt |
| Prvotní registrace | 12/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 105.000 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.360 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Poškození nárazem na pravé zadní části - škrábance na plastových dílech
Určité známky opotřebení a škrábance způsobené stářím.
Umístění
Německo, Itzehoe
POSTCODE: 25524
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226506
Aktivní
Globecar Campscout
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 13:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.