Int ne. #223584
Aktivní
Globecar Globescout
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 16:28)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Globecar |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Globescout |
| Modell | Globescout |
| Prvotní registrace | 07/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 165.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.998 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Abensberg
POSTCODE: 93326
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223584
Aktivní
Globecar Globescout
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 16:28)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.