Int ne. #206735
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Glücksmobil T 66
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Glücksmobil |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | T 66 |
| Prvotní registrace | 02/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 83.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Hotspot WLAN |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Limburg
POSTCODE: 65551
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206735
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Glücksmobil T 66
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.