Int ne. #224175
Aktivní
Hobby 585MC AK
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hobby |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 585MC AK |
| Prvotní registrace | 01/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 164.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.890 mm |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Platnost MOT skončila v červnu 2024, aktuální test plynu není k dispozici.
Jsem si vědom, že je nutné provést svářečské práce na vjezdu a na pravém a levém podběhu. Je třeba vyměnit regulátor tlaku plynu a související hadice.
Není relevantní pro TÜV: Ve sprchové vaničce jsou jemné vlasové praskliny a zadní stěna toalety má také prasklinu (viz obrázky).
Poškození
Umístění
Německo, Rethwisch
POSTCODE: 23847
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224175
Aktivní
Hobby 585MC AK
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.