Int ne. #17574
Prodává se na
Hobby De Luxe 560 KMFe
Konec aukce: st 29. 05. 2024 14:23
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil karavanu
| Značka | Hobby |
| Model | De Luxe 560 KMFe |
| Prvotní registrace | 07/2021 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.000 kg |
| Pohyblivé / manévrovací pomůcky | Ano |
| HU platný | Ano |
| HU platí do | 09/2025 |
| Délka v mm | 7.510 mm |
| Šířka v mm | 2.500 mm |
| Výška v mm | 2.679 mm |
| Identifikační číslo vozidla | WHB24C33A1FM35020 |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | dobré |
| Počet náprav | 1 |
| Spojka proti rozptylu | Ano |
| Parkování / střešní klimatizace | Ne |
| Počet lůžek na spaní | 5 |
Vybavení
| Nádrž na odpadní vodu | |
| ATC / protiskluzový systém | |
| Nájezdový brzdový systém | |
| automatické nastavení brzd | |
| Galley | |
| Francouzská postel | |
| Sprcha | |
| Elektrické přídavné vytápění | |
| Patrové postele / Patrové postele | |
| Nosič jízdních kol | |
| Stmívání oken | |
| Nádrž na čerstvou vodu | |
| Podlahové vytápění | |
| Plynové vytápění | |
| Chladnička | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Markýza | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB |
| Okno rámu | |
| Podpory stability | |
| Markýza | |
| WC |
Obecný popis
Známé závady
Malý důlek o velikosti max. 10 cm vlevo od dveří karoserie, který je pouze vizuální vadou.
Umístění
Německo, Neubrandenburg
POSTCODE: 17033
Vzdálenost:
... km
Int ne. #17574
Prodává se na
Hobby De Luxe 560 KMFe
Konec aukce: st 29. 05. 2024 14:23
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.