Int ne. #13364
Končí
Hobby DeLuxe 350 TB
Konec aukce: st 22. 11. 2023 14:25
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil karavanu
| Značka | Hobby |
| Model | DeLuxe 350 TB |
| Prvotní registrace | 05/2012 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 1.100 kg |
| Pohyblivé / manévrovací pomůcky | Ne |
| HU platný | Ano |
| HU platí do | 06/2024 |
| Délka v mm | 5.350 mm |
| Šířka v mm | 2.200 mm |
| Výška v mm | 2.590 mm |
| Identifikační číslo vozidla | WHB30B02B0FB03132 |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | dobré |
| Počet náprav | 1 |
| Spojka proti rozptylu | Ano |
| Parkování / střešní klimatizace | Ne |
| Počet lůžek na spaní | 2 |
Vybavení
| Počet připojení plynových lahví | 2 |
| ATC / protiskluzový systém | |
| Nájezdový brzdový systém | |
| Galley | |
| Ochranný kryt oje | |
| Francouzská postel | |
| Stmívání oken | |
| Nádrž na čerstvou vodu | |
| Plynové vytápění | |
| Střecha ze sklolaminátu | |
| Chladnička | |
| Markýza | |
| Solární systém | |
| WC |
Obecný popis
Známé závady
Na velkém okně nad plynovou skříňkou jsme měli vlhkou skvrnu, typickou pro Hobby. Poškození vodou jsme si opravili sami, nikoliv profesionálně (viz foto)
-Výraz vpravo vzadu (viz foto)
Schäden
Umístění
Německo, Osterburg
POSTCODE: 39606
Vzdálenost:
... km
Int ne. #13364
Končí
Hobby DeLuxe 350 TB
Konec aukce: st 22. 11. 2023 14:25
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.