Int ne. #207739
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hobby Optima on Tour Edition
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hobby |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Optima on Tour Edition |
| Prvotní registrace | 06/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 48.500 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.790 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Vadné létající dveře
Malá promáčklina na dveřích spolujezdce
Vybitá baterie karoserie.
Objednání do servisu na 20. května kvůli testu plynu a baterie karoserie.
Umístění
Německo, Dülmen
POSTCODE: 48249
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207739
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hobby Optima on Tour Edition
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.