Int ne. #223561
Aktivní
Hobby Siesta
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 16:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hobby |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Siesta |
| Prvotní registrace | 05/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 136.700 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.842 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| ESP | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Velmi malé poškození, velmi dobrý stav
Umístění
Německo, Höchstädt
POSTCODE: 89420
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223561
Aktivní
Hobby Siesta
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 16:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.