Int ne. #179125
Končí
Hobby Siesta t555
Konec aukce: út 27. 01. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hobby |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Siesta t555 |
| Prvotní registrace | 12/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 113.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Částečně oprýskaný lak na nárazníku
TÜV je splatný, ale vozidlo je v současné době zakryté na dvoře
Poškození odřením na horní části kabiny
Promáčknutí dveří karoserie
Poškození
Umístění
Německo, BERGTHEIM
POSTCODE: 97241
Vzdálenost:
... km
Int ne. #179125
Končí
Hobby Siesta t555
Konec aukce: út 27. 01. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.