Int ne. #219444
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hobby T 500 GFSC
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:44)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hobby |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | T 500 GFSC |
| Prvotní registrace | 11/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 157.500 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.060 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Lebbin
POSTCODE: 17091
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219444
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hobby T 500 GFSC
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:44)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.