Int ne. #224342
Příležitost k nákupu
Hobby Toskana D670 AK KMC
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:25)
Dostupnost: 01. August 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hobby |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Toskana D670 AK KMC |
| Prvotní registrace | 04/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 91.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.395 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
vizuální vady a známky stáří - exteriér a interiér
Umístění
Německo, Musterstadt
POSTCODE: 12345
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224342
Příležitost k nákupu
Hobby Toskana D670 AK KMC
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:25)
Dostupnost: 01. August 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.