Int ne. #218993
Aktivní
Hymer 564
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 564 |
| Prvotní registrace | 07/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 161.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Kotel Truma se správně nezapálí
Umístění
Německo, Düsseldorf
POSTCODE: 40470
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218993
Aktivní
Hymer 564
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.