Int ne. #219000
Aktivní
Hymer 564
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 564 |
| Prvotní registrace | 03/1992 |
| Počet ujetých kilometrů | 99.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 60 kW (82 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1929 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Prasklina v levé dolní části čelního skla, která není v zorném poli řidiče, zůstala nezměněna přinejmenším od roku 2020.
Poškození
Umístění
Rakousko, Graz
POSTCODE: 8020
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219000
Aktivní
Hymer 564
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 14:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.