Int ne. #207180
Aktivní
Hymer 602 free
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 14:40)
Dostupnost: 30. April 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | 602 free |
| Prvotní registrace | 05/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 81.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Malá promáčklina na zadním okraji střechy
Poškození
Umístění
Rakousko, Vöcklabruck
POSTCODE: 4840
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207180
Aktivní
Hymer 602 free
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 14:40)
Dostupnost: 30. April 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.