Int ne. #217832
Příležitost k nákupu
Hymer B 504 CL
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:50)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B 504 CL |
| Prvotní registrace | 09/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 115.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.300 kg |
| Délka v mm | 5.969 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Schwalmstadt
POSTCODE: 34613
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217832
Příležitost k nákupu
Hymer B 504 CL
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:50)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.