Int ne. #212357
Aktivní
Hymer B 595
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 12:01)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B 595 |
| Prvotní registrace | 07/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 96.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Multifunkční volant |
Obecný popis
Známé závady
Dálkové ovládání klimatizace karoserie nefunguje, ale klimatizaci lze ovládat tlačítkem.
Umístění
Německo, Wuppertal
POSTCODE: 42349
Vzdálenost:
... km
Int ne. #212357
Aktivní
Hymer B 595
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 12:01)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.