Int ne. #202755
Aktivní
Hymer B 680 Starline
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B 680 Starline |
| Prvotní registrace | 11/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 62.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 140 kW (190 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2987 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.300 kg |
| Délka v mm | 7.997 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Markýza se známkami opotřebení, musela by být obnovena
Umístění
Německo, Eckernförde
POSTCODE: 24340
Vzdálenost:
... km
Int ne. #202755
Aktivní
Hymer B 680 Starline
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.