Int ne. #223877
Aktivní
Hymer B MC I 600 White Line
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 15:51)
Dostupnost: 08. August 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B MC I 600 White Line |
| Prvotní registrace | 08/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 12.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Umyvadlo má díru, bude vyměněno v rámci záruky na začátku srpna jako součást testu těsnosti.
Umístění
Německo, Radevormwald
POSTCODE: 42477
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223877
Aktivní
Hymer B MC I 600 White Line
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 15:51)
Dostupnost: 08. August 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.