Int ne. #225169
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer B514SL Silverline
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B514SL Silverline |
| Prvotní registrace | 03/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 165.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 1VBV54 |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
Obecný popis
Známé závady
sensor schoonwatertank werkt niet goed en verduistering van het dakraam rolt niet goed op
Umístění
Nizozemsko, Tilburg
POSTCODE: 5018ce
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225169
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer B514SL Silverline
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.