Int ne. #227556
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer b524
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | b524 |
| Prvotní registrace | 07/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 157.800 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.060 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Satelitní anténa s promáčklinou, ale plně funkční
Umístění
Německo, Dettighofen
POSTCODE: 79802
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227556
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer b524
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.