Int ne. #222760
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer B534
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 11:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B534 |
| Prvotní registrace | 06/1993 |
| Počet ujetých kilometrů | 181.500 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 54 kW (73 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.630 mm |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Televizor není připojen
Umístění
Německo, Hannover
POSTCODE: 30519
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222760
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Hymer B534
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 11:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.