Int ne. #217662
Aktivní
Hymer B544
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Hymer |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | B544 |
| Prvotní registrace | 08/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 17.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.500 mm |
Vybavení
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Simmerath
POSTCODE: 52152
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217662
Aktivní
Hymer B544
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.